Pośrednictwo na rynku nieruchomości, doradztwo i usługi dodatkowe

Szanowni Państwo,

TNT Nieruchomości oferuje kompleksowy zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem w poszczególnych segmentach rynku nieruchomości.

Podstawowym obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiana obsługa transakcji najmu/wynajmu oraz kupna/sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych i gruntów. Zajmujemy się doradztwem we wszystkim tym, co w procesie obrotu nieruchomościami ma istotne znaczenie: analizą rynku, doborem odpowiedniej strategii sprzedaży, strategii inwestycyjnej, wyborem optymalnego sposobu finansowania itd.

Świadczymy usługi w zakresie komercjalizacji obiektów biurowych i handlowo-usługowych. Dodatkowo proponujemy szereg usług powiązanych 
z nieruchomościami: ubezpieczenia, wyceny, raporty i analizy. Aktywnie angażujemy się we współpracę z pozostałymi uczestnikami rynku: instytucjonalnymi
i prywatnymi właścicielami nieruchomości/inwestorami, deweloperami, pośrednikami, zarządcami, rzeczoznawcami, architektami,  geodetami, prawnikami, doradcami finansowymi i wieloma innymi.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi cechowała rzetelność, kompleksowość oraz zindywidualizowane podejście do Państwa potrzeb. Działamy w sposób etyczny i bierzemy odpowiedzialność za nieruchomości i finanse naszych Klientów.

Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem zależy nam, abyście podejmowali Państwo świadome i najbardziej trafne decyzje. Ze swojej strony obiecujemy Państwu pełne zaangażowanie i profesjonalizm na każdym etapie naszej współpracy.